Bez lepku...

Bezlepkové univerzální směsi Adveni pokryjí veškeré potřeby bezlepkového pečení a vaření
Seznam pobchodů, kde můžete koupit naše výrobky
E-shop pro naše zákazníky z České republiky
English
Facebook stránky bezlepkova.com
Instagram stránky bezlepkova.com

Naše bezlepkové zmesi sú sprevádzané kuchárskymi knihami, stiahnite si ich tu

Bílá kuchařka
Hnědá kuchařka
Rebeská kuchařka
Zelená kuchařka
Modrá kuchařka
Žlutá kuchařka
Fialová kuchařka
Zeleno-modrá kuchařka
Chlebový průvodce

Aktuality

Vážení klienti,
z důvodu výpadku výroby našeho dodavatele celozrnné jemně mleté pohankové mouky je naše směs REBEL nyní nedostupná. Omlouváme se. Děkujeme za trpělivost a pochopení.

 

Vážení klienti,
dovolte nám informovat Vás, že naše bezlepkové směsi tzv. FIALOVÁ (BAKE–A–CAKE) a tzv. ŽLUTÁ (DONUTS & CROISSANTS) budou mít nyní postupně nové obaly. Souběžně se na trhu směsi budou stále ještě prodávát i v původním obalu (tzv. „dobíhají“). Obsah, nutriční hodnoty, použití zůstávají neměnné. Děkujeme za pochopení. Z nových obalů máme velkou radost a věříme, že se budou líbit i Vám!

 

Vážení klienti,
dovolte nám informovat Vás, že naše bezlepkové směsi na chléb budou mít nyní postupně nové obaly včetně etiket.  Souběžně se na trhu směsi stále ještě prodávájí i v původním obalu (tzv. „dobíhají“). Obsah, nutriční hodnoty, použití zůstávají neměnné. Děkujeme za pochopení. Z nových obalů máme velkou radost a věříme, že se budou líbit i Vám!

 

Vážení klienti,
dovolujeme si Vás informovat, že společnost ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. změnila sídlo. Současné sídlo společnosti se nachází na adrese:
Mělčany 64
666 64  Mělčany
Česká republika